biuro@nattec.pl  71 714 26 16
  Rejestracja     Logowanie

Rejestracja

Konto

Dane rejestrowe firmy

Informacje o wysyłce

Uwagi

Wyrażam zgodę na wysyłkę newslettera i przetwarzanie danych osobowych w tym celu. UWAGA! Odznaczenie tej opcji spowoduje brak możliwości wysyłki m.in. powiadomień o promocjach oraz zmianach cen. / I consent to the sending of the newsletter and the processing of personal data for this purpose. ATTENTION! Deselecting this check box will result in lack of notifications about important information like discounts and price changes.

Zaświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję treść dokumentu. Link do regulaminu i polityki prywatności. / I certify that I have read the regulations and accept the content of the document.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nattec s.c., z siedzibą przy ul. Wrocławska 33D, 55-220 Miłoszyce. Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję treść dokumentu. Link do regulaminu i polityki prywatności. / I consent to the processing of my personal data by Nattec s.c., based at ul. Wrocławska 33D, 55-220 Miłoszyce. I have read the privacy policy and accept the content of the document.